Carlo de Giorgi - O firmieCarlo de Giorgi - OfertaCarlo de Giorgi - PromocjeCarlo de Giorgi - CertyfikatyCarlo de Giorgi - Kontakt

O firmie

Firma Sanitex istnieje w Polsce od 1995 roku i jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Carlo de Giorgi na terenie kraju.

Firma Carlo De Giorgi działa na rynku produkcyjnym już od ponad 50 lat. Na początku produkowała wyroby z metalu, później rozszerzyła działalność na sektor elektromechaniczny, a następnie, w latach 50-tych, weszła na rynek urządzeń dentystycznych.

Udział w targach międzynarodowych oraz prace i badania nad poprawą jakości oferowanych produktów i usług świadczą o celu firmy, którym jest dotarcie do klientów i oferowanie im rozwiązań najwyższej klasy. Produkty dentystyczne Carlo de Giorgi znane są na całym świecie.

W latach 90-tych firma Carlo de Giorgi wprowadziła system zarządzania jakością, żeby zapewnić najlepszą ofertę w zakresie linii produkcyjnej. Dzięki temu produkty Carlo de Giorgi mogą bez przeszkód funkcjonować na rynku Unii Europejskiej, zgodnie z dyrektywą 93/42/EEC.

Spełniane przez producenta międzynarodowe standardy ISO 9001:2000 zapewniają całkowite
zadowolenie klienta z oferowanych przez Carlo de Giorgi produktów.

Optymalizacja stron internetowych