Carlo de Giorgi - O firmieCarlo de Giorgi - OfertaCarlo de Giorgi - PromocjeCarlo de Giorgi - CertyfikatyCarlo de Giorgi - Kontakt
Zestaw lampa do wybielania Polilux Accelerator Eco + 5 kpl. White Accelerator

Barwa naszych zębów zależy od szkliwa i zębiny, które z biegiem lat mogą ulegać przebarwieniom wskutek kontaktów z kolorowymi substancjami, jak herbata, kawa, czerwone wino, coca-cola, papierosy, wskutek przyjmowania niektórych leków na bazie tetracykliny, wskutek urazów, niedożywienia czy też fizjologicznego starzenia się zębów.

Wybielanie w gabinecie jest innowacyjną metodą wykorzystującą profesjonalne żele wybielające na bazie 35% wody utlenionej, które zostają aktywowane dzięki działaniu lampy diodowej uwalniając tlen. Tlen, wnikając w strukturę zęba powoduje reakcję oksydoredukcji, która rozkłada duże cząsteczki przebarwień na drobniejsze i sprawia, że ząb staje się jaśniejszy.

Wyniki badań klinicznych przeprowadzanych na większej grupie pacjentów wykazują stopień rozjaśnienia aż do 8 odcieni (mierzonych za pomocą skali Vita). Obecność azotanu potasu i fluoru w składzie preparatu minimalizuje odczuwalność zabiegu. Zabieg może być powtarzany w pewnych odstępach czasu.

Carlo De Giorgi jest producentem nowego urządzenia o zaawansowanej technologii, o nazwie Polilux Accelerator, będącego najnowocześniejszym urządzeniem do wybielania znajdującym się aktualnie na rynku.

Polilux Accelerator to lampa diodowa, opracowana specjalnie do wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Długość fali wynosząca od 480 do 505 nm i źródło światła (30.000 mW/cm2) zostały opracowane w celu osiągnięcia optymalnego rezultatu podczas jednej, dwudziestominutowej wizyty. Lampa ma ponadto specjalny ekran, pochłaniający światło ultrafioletowe i podczerwone, by zapobiec nagrzewaniu się miazgi i błon śluzowych.

Lampa POLILUX ACCELERATOR jest wyposażona w stojak z przegubowym ramieniem, które ułatwia ustawianie. Dzięki łatwej obsłudze i zautomatyzowanemu programowi, który pojawia się na wyświetlaczu, Polilux Accelerator jest urządzeniem funkcjonalnym i ergonomicznym.

W wyposażeniu znajduje się:


Dane techniczne: Art. 855/00
Długość fali: 465nm
Moc: 30.000 mw/cm²
Wymiary: wys. 1115 mm, szer. 700 mm, śr. 600 mm
Waga: 5,3 kg
Źródło światła: 10 diod w 2 rzędach
Trwałość diod: 100.000 godzin pracy
Aby poznać cenę prosimy o telefon pod nr 501 252 501

Optymalizacja stron internetowych